Rok 2016/2017
Miss školy 2016
Dňa 27. 10. 2016 sa uskutočnila v priestoroch školy kultúrno-spoločenská akcia Miss školy. Do tejto súťaže sa prihlásilo 6 dievčat, ktoré sa predstavili spolu v troch kolách kde predviedli svoje talenty a tiež ukázali svoje vedomosti. Medzi jednotlivými kolami vystúpili naši žiaci s pripraveným programom.

V priebehu tretieho kola súťažiacich dievčat o titul Miss školy 2016 sa začalo aj hlasovanie, kde žiaci školy mohli svoj hlas dať jednej z dievčat. Hlasovať mali možnosť aj učitelia spolu s hlavnou porotou. Po niekoľkých pár minútach sčítavania hlasov a chvíli napätia boli vyhlásené výsledky.

Titul Miss sympatia 2016 v internetovom hlasovaní na facebookovej stránke školy, získala Diana Kováčová.

Následne boli vyhlásené výsledky hlasovania žiakov a poroty, kde I. Vicemiss školy sa stala Kristína Tonkovičová, titul II. Vicemiss školy získala Sandra Balažovičová.

Absolútnou víťazkou a titul Miss školy 2016 a korunku získala Patrícia Vagáneková.

Riaditeľka školy Ing. Zuzana Bosmanová a zástupca školy Ing. Ján Valocka odovzdali víťazkám vecné ceny. Oficiálny program sa vyhlásením Miss školy 2016 ukončil a riaditeľka školy poďakovala všetkým zúčastneným súťažiacim, ako aj pozvaným hosťom.